We zijn erbij op de Fandag !!

August 26, 2017

Woensdag 30 Augustus vanaf 14 u nodigen we alle  buffalo fans uit  om zeker eens   een bezoekje te brengen aan  onze  West-Buffalostand waar  men alle info kan krijgen over onze   club maar   vooral   ook  kan genieten  van wat   onze club   een heel seizoen doet voor zijn leden die van uit alle windstreken komen    " Van  Maaseik  tot  in De Panne " .... en zelfs over de grenzen heen !! en dit  met onze  slogan

 " A.R.A.G- K.A.A.GENT  / Trouw aan Traditie - Trouw aan Gent  " maar  we kijken ook even terug naar   de geschiedenis van onze club ....

En  we zijn  vooral fier  op onze Peter " Brecht De Jaegere  !! "

 

U kan onze  stand  vinden  aan "Bar 7 "  tribune 3, ingang via  hoofdingang 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon

© 2017 West-Buffalo's

Please reload